Новини

Компанія

Компанія "ВТІ-СЕРВІС"

 

 Адреса: 21001, м. Вінниця пр-т Коцюбинського, 26/58

 Телефони: (0432 )61-66-79; 61-66-77; (068) 98-26-126

 Режим роботи: ПН-ПТ с 08.30 до 17.30, Обід з 13.00 до 14.00.

 Вихідні: Субота-Неділя

 Директор: Коцюба Віталій Володимирович

 e-mail: v.vti@ukr.net

Сьогодні електроніка щільно увійшла в наше життя.

Наші співробітники з радістю допоможуть вибрати для вас підходящий товар і навчити ним користуватися, якщо в цьому виникне необхідність.

ТОВ "BTI-CEPBIC" на ринку товарів і послуг Вінниччини спеціалізується у сфері фіскальної техніки, торгового і банківського устаткування, а також є провідною фірмою з постачання витратних матеріалів до офісної техніки.

"BTI-CEPBIC" засноване в 1998 році і на даний час є лідером ринку у сфері продажу та сервісного обслуговування фіскальної техніки кращих світових виробника.
В даний час на підприємстві створена дилерська мережа для забезпечення промислових підприємств та інших суб'єктів господарської діяльності якісними витратними матеріалами для оргтехніки.
Фахівці ТОВ "BTI-CEPBIC" пропонують замовникам великий вибір оригінальних і сумісних витратних матеріалів найвідоміших світових виробників, які забезпечують якість роботи офісної техніки. Фахівці пройшли навчання і стажування для роботи на обладнанні провідних виробників фіскального, торгового обладнання, забезпечуючи в першу чергу високу якість послуг, які пропонує підприємство своїм Замовникам. Товариство "ВТІ-СЕРВІС" за період свого існування зарекомендував себе у Вінницькому регіоні як надійний партнер і постачальник високоякісного обладнання, яке забезпечує Вам стабільність, добробут, процвітання.

Наше місце розташування:

будинок побуту "Ювілейний", ліве крило, 4 поверх.

Зв'яжіться з нами і ми з радістю допоможемо вам у нелегкому виборі серед моря техніки.